Border Collie

 

... to praca i oddanie! 

 

Bordery poznałam pierwszy raz gdy, zaczęłam trenować agility- 10 lat temu. Była to wtedy bardzo rzadka rasa i nie marzyłam nawet, że kiedyś będę ją posiadać.

Życie pokierowało mnie tak, że następnie kilka lat mieszkałam za granicą. Podczas studiów w Anglii pomagałam w hodowli i odchowałam dwa mioty. Po powrocie do Polski bardzo mi ich brakowało i wtedy to zdecydowałam, że koniecznie muszę mieć takiego pracusia u siebie w domu!

 

Moje psy są doskonale zsocjalizowane, nie straszne im są tłumy, środki transportu, czy duże psie imprezy. Takie atuty chcę również przekazać szczeniętom z mojej hodowli, aby każdy właściciel otrzymał malucha będącego spełnieniem jego marzeń - więcej o planach hodowlanych w zakładce BREEDING, a o osiągnięciach miotów np. LITTER "U" 

Każdy miot jest i będzie planowany z niezwykłą pieczołowitością. Psy dobieram nie tylko pod względem możliwości fizycznych, ale i zdrowia oraz psychiki.

Nie do każdej suki pasuje najpopularniejszy obecnie reproduktor, dlatego możecie spodziewać się użycia tych mniej znanych, ale spełniających moje założenia hodowlane.

Mój dom jest zawsze otwarty, dlatego zachęcam do poznania moich psów i zadawania pytań.

Moje psy suplementuje

  • Facebook Social Icon
KONTAKT

paulina.chlopas@gmail.com

Warszawa

Zasubskrybuj Aktualizacje

Gratulacje! Zostałeś subskrybentem